ارابه ایلقار ارابه ایلقار ارابه ایلقار

04132841945-47

info@arabeilgar.com

کارخانه: تبریز - یک کیلومتر بعد از پلیس راه تبریز صوفیان - جنب دوکال بتن- ماشین سازی ارابه ایلقار

کارواش تونلی تمام اتوماتیک

مدل

waterfall 240 wd5

برند

ارابه ایلقار

نوع

تونلی

نوع خودرو قابل شستشو

ماشین(وسیله نقلیه)

ارتفاع خودرو (cm)

335

عرض خودرو (cm)

375

زمان شستشو (min)

02

زمان خشک کردن (min)

02

فشار هوا (bar)

06

فشار آب (bar)

3.5

مصرف آب (L/min)

30

مصرف شامپو (g)

25

طول ریل (m)

12

توان مصرفی (W)

70-100

ویژگی

دارای زیر شور

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

تامین و تعمیر قطعات


کارواش تونلی تمام اتوماتیک:

این دستگاه کارواش تونلی مدل waterfall 240 wd5 تولید ماشین سازی ارابه ایلقار به شماره ثبت 16064 دارای 5 برس و مجهز به خشک کن انواع کارواش اتوماتیک بر اساس طراحی و کارکرد کارواش مکانیزه بر اساس نوع طراحی به دو مدل کارواش دروازه ای (ریلی) و کارواش تونلی تقسیم می گردد.
در کارواش دروازه ای، تجهیزات مختلف دستگاه بر روی یک دروازه قرار گرفته اند و این دروازه بر روی یک ریل حرکت کرده و ماژول ها عملیات شستشو را بر روی خودرو که بصورت ثابت قرار گرفته است، انجام می دهد. در کارواش تونلی، تجهیزات دستگاه شامل برس ها، نازل و خشک کن در فواصل مکانی مشخص بصورت ثابت قرار گرفته اند و خودرو بر روی یک نوار نقاله قرار می گیرد و با حرکت نوار نقاله، خودرو داخل فضای تونل مانند دستگاه حرکت کرده و مراحل مختلف عملیات شستشو بر روی آن انجام می گیرد. نوع طراحی دستگاه کارواش دروازه ای ارابه ایلقار، فضای مورد نیاز برای احداث سیستم را به حداقل کاهش می دهد اما در این نوع کارواش پیش از اتمام کلیه مراحل شستشو و خشک کردن یک خودور، امکان شروع عملیات شستشو برای خودروی دیگر وجود ندارد و میانگین تعداد خودرو قابل شستشو توسط دستگاه بسته به مدل کارواش بین 6 تا 14 خودرو در هر ساعت می باشد.
در صورتی که در کارواش تونلی ارابه ایلقار به دلیل مجزا بودن تجهیزات دستگاه و تفکیک مراحل عملیات شستشو، امکان حرکت خودروها بصورت زنجیره ای در فضای تونل وجود دارد و به همین ترتیب میانگین تعداد خودرو قابل شستشو در هر ساعت در مقایسه با کارواش دروازه ای به صورت قابل توجه ای افزایش یافته و این میانگین بیش از 50 خودرو در هر ساعت خواهد بود. البته نوع طراحی کارواش اتوماتیک تونلی سبب می شود که دستگاه نیازمند فضای بیشتری در مقایسه با کارواش دروازه ای باشد. انواع کارواش اتوماتیک از لحاظ نوع خودرو قابل شستشو دستگاه های کارواش اتوماتیک بسته به ابعاد خود و نوع خودرویی که توسط دستگاه مورد شستشو قرار میگیرد به دو نوع کارواش اتوماتیک سواری شوی و کارواش اتوبوس شوی (کارواش ماشین سنگین) تقسیم می گردند. بدنه فولادی با روکش گالوانیزه گرم با حداقل ضخامت 50 میکرون، اتصال خطوط سرویس با زنجیر کابل (محافظ کابل)، سری نازل های پاشش واکس و شامپو دارای پمپ پاشش پنیوماتیک مجزا، مدار هیدرولیکی با قابلیت کارکرد با دو نوع آب متفاوت شامل آب معمولی یا بازیافتی و آب تصفیه شده و سیستم های ایمنی متعدد برای جلوگیری از آسیب دیدگی خودرو می توان اشاره نمود. عملکرد بهتر خشک کن های کارواش تونلی ارابه ایلقار طراحی جدید نازل های خشک کن فوقانی موجب فراهم نمودن حداکثر عملکرد و به حداقل رساندن میزان مصرف گردیده است. در خشک کن ها از موتورهای 1500 دور بر دقیقه استفاده است و دستگاه دارای دو خشک کن فوقانی 4 کیلوواتی و دو خشک کن کناری 3 کیلوواتی می باشد. استفاده از یک دیفیوزر قابل قرارگیری در 3 موقعیت موجب بهبود کیفیت در خشک کن فوقانی به ویژه در بخش عقب و جلوی خودرو گردیده است. خشک کن های کناری نیز دارای نازل هایی با طراحی جدید و بهینه می باشند که حداکثر جریان هوا را به سمت بخش میانی خودرو شده و حداکثر میزان آب ممکن را خشک می نماید. سیستم بالابر کارآمد برای برس و خشک کن افقی در کارواش اتوماتیک تونلی ارابه ایلقار از دو گروه مجزا موتور بالابرنده با تسمه تقویت شده استفاده شده است که نیاز به وزنه های تعادل را حذف می نماید. سیستم بالابرنده برس و خشک کن، در بخش بالایی ستون ها واقع شده است و دسترسی به آن به سهولت امکان پذیر بوده و این سیستم بدون نیاز به سرویس و نگهداری می باشد. سرعت و موقعیت قرارگیری برس و خشک کن توسط کانورتر و انکدرهای فرکانسی کنترل می شوند و کنترل بهتری را بر روی برس و خشک کن فراهم نموده و سرعت شستشو و خشک شدن را کاهش می دهد. جهت سرویس کامل 300 الی 600 خودرو در یک روز کاری (تونل واش های ارابه ایلقار از 12 متر الی 70 متر قابل اجرا و نصب می باشند .) این سیستم ها دارای پیشرفته ترین برنامه و نرم افزار آلمانی جهت محافظت از رنگ و بدنه خودرو می باشند و شستشو و خشک کردن اتومبیل ها با بالاترین میزان کیفیت انجام می شود .
کارواش های تونلی ارابه ایلقار با قابلیت اجرای کامل تمامی مراحل شستشو ( روشویی – زیر شویی – خشک کردن – پولیش بدنه) را به طور همزمان برای 2 الی 5 خودرو در داخل تونل را دارا می باشند .

آدرس کارخانه: تبریز- یک کیلومتر بعد از پلیس راه تبریز صوفیان- جنب دوکال بتن - ماشین سازی ارابه ایلقار

09143106137 و 09141074817 و 02191690541 و 04132841945 و 04132841946زبان عربی: بسم الله ارحمن الرحیم مجتمع شرکت ارابه ایلقار شماره الثبت 16064 صدور موضع انواع الدذگات و مقصلات افراش و تنشیف فی اینوع المدال و التولیدات و القطعات و الدذگاهات و مقصلات فی اینوع سیارات کبیر و صغیر فی صنعت انواع القصالات السیارات اتوماتیکی القاری و البابی فی ایران موقع الکترونی: www.arabeilgar.com ، www.ilgarmashin.com عنوان المعمل: ایران- تبریز، شرکه الارابه ایلقار، بعد المحط المرور-تبریز- صوفیان-1 کیلومتر ، معمل المصنع المعداه عنوان مکتب المرکزی: ایران، تبریز، الشارع المنجم،فرع، الستارزاده، امارهءالاول، الطابق الثانی النقال شرکت: 7-00984132841945 الهاتف : 00989141074817 ، 00989143106137


زبان آذربایجان: istehsal arabeilgar company (CCWASh): 1- xalcayuma avadanliqlari iranda ccwash birandinan istehsal va satiriz. 2- xalcayuma va xali yuma masinlari otomaticdir ki iranda arabeilgar sirkatinda istehsal olor birandinin ismi ccwash. 3- avtomobil yuma avadanliqlari coxli casitlarda iranda bizim karxanada istehsal olor ki avtobus ve kocik mashinlari va tireylilari yuma xatira italiyan cokalar va fircalarinan istehsal olor ki hich jizix avtomobile salmaz bizim birandimiz ccwash donyada mashordo. 4- voyka larda bizim avtomobil yuma masinlari ccwash ismina calismaktadir. İranda avtomatik avtomobil yuma maşın xalça ehtiras