ارابه ایلقار ارابه ایلقار ارابه ایلقار

04132841945-47

info@arabeilgar.com

کارخانه: تبریز - یک کیلومتر بعد از پلیس راه تبریز صوفیان - جنب دوکال بتن- ماشین سازی ارابه ایلقار

کارواش تونلی شرکت ارابه ایلقار(ccwash)

نگهداری و مراقبت از خودرو های سواری امری مهم در جهت حفظ کیفیت و زیبایی خودرو می باشد.
کارواش ها ی اتوماتیک تونلی:

نگهداری و مراقبت از خودرو های سواری امری مهم در جهت حفظ کیفیت و زیبایی خودرو می باشد. از جمله اقداماتی که جهت حفظ زیبایی اتومبیل و نگهداری بهینه از آن صورت می گیرد، می توان به شستشوی خودرو های سواری اشاره کرد. شستشوی خودرو ضمن پاکیزه کردن بدنه و جلوه دادن به اتومبیل، می تواند با از بین بردن آلودگی های واقع بر بدنه، از بروز آسیب های مخرب احتمالی جلوگیری به عمل آورد. کارواش های اتوماتیک از جمله بخش هایی هستند که ضمن عملکرد به شیوه ی مکانیزه، از ساختاری مقاوم و پایدار تشکیل شده اند، تا ضمن تأمین بازدهی بالا و کاهش مدت زمان شستشوی خودرو ، در دستیابی به کیفیت ایده آل شستشو و نظافت قدم بردارند. کارواش شرکت ارابه ایلقار (ccwash) از جمله کارواش های اتوماتیک تونلی می باشد. شیوه ی کار در کارواش های تونلی به گونه ای است که تمامی بخش های واحد شستشو، آبکشی، نازل های پاشش آب، چرخ و رینگ شوی، خشک کن دستگاه و …، به طور مجزا در راستای نوار نقاله ی واقع در داخل تونل که در حقیقت مسیر حرکت خودرو می باشد، قرار گرفته و هر بخش به طور جداگانه به شستشو و خشک کردن اتومبیل می پردازد.

@val3

کارواش اتوماتیک تونلی:

در هنگام شستشوی ماشین با استفاده از دستگاه کارواش تونلی راننده داخل ماشین نشسته و فرآیند شستشوی اتومبیل نوبت به نوبت انجام می گیرد. خودرو به وسیله نوار نقاله (کانوایر) در تونلی که دارای اجزای ماژولار می باشد، حرکت می کند. دستگاه کارواش تونلی تمامی مراحل چرخه شستشو را از ابتدا تا پرداخت نهایی به صورت تمام اتوماتیک و با استفاده از تجهیزات پیشرفته انجام می دهد. از ان جایی که ساختار کارواش تونلی به صورت ماژولار می باشد، امکان شستشوی هم زمان چند خودرو با یکدیگر وجود داشته که به این ترتیب سرعت خدمات رسانی به مشتریان افزایش قابل توجهی می یابد.

کارواش تونلی شرکت ارابه ایلقار(ccwash):

کارواش تونلی شرکت ارابه ایلقار (ccwash) با شستشوی و خشک کردن اتومبیل در مدت زمان ایده آل و کوتاه مناسب برای کارواش های با تعداد مشتری و مراجعه کننده ی بالا می باشد. ظرفیت کار در کارواش شرکت ارابه ایلقار ( ccwash) به میزان 30 خودرو در ساعت می باشد. به طور میانگین شستشوی هر دستگاه خودرو در مدت زمان 2 دقیقه، و با کیفیت ایده آل جهت جلب رضایت مراجعه کنندگان و همچنین افزایش بازده و بهبود بهره وری می گردد.

@val3