ارابه ایلقار ارابه ایلقار ارابه ایلقار

04132841945-47

info@arabeilgar.com

کارخانه: تبریز - یک کیلومتر بعد از پلیس راه تبریز صوفیان - جنب دوکال بتن- ماشین سازی ارابه ایلقار

درباره ما

شرکت ارابه ایلقار جز پیشگامان مطرح در عرصه طراحی، ساخت و تولید و فروش انواع مختلف قالیشور های اتوماتیک و دستی و انواع آبگیر و خشک کن های فرش درب دار و بدون در لوله ای و ابگیر دیگی ، سازنده انواع کارواش های اتوماتیک دروازه ای و تونلی و کارواش های اتوبوس شور و تریلی شور و متروواش ، تولید انواع دستگاه های قطعه شور سبک صندوقی و قطعه شور کشویی سنگین و فوق سنگین و قطعه شور های تونلی ،تجهیزات صنعتی، کشاورزی و بوجاری، ونظافتی شامل اسکرابر، سوئیپر، انواع جارو و دستگاه های نظافت کف، فضای باز و سایر دستگاه های نظافتی بر حسب نیاز مشتریان در کلاس اتومات و نیمه اتومات می باشد.

این شرکت از سال 83 تحت نام تجاری ثبت شده ایلقار صنعت، توسعه خدمات تخصصی و بهینه خود را که مرهون بازخورردهای مشتریان است آغاز نمود.

به زعم ما فروش، نه تنها پایان کار نیست بلکه آغازگر تعهدات پایدار نسبت به مشتریان است.بدین منظور، شرکت ارابه ایلقار از زمان تاسیس خود همواره رشد روز افزون و همه جانبه ای را تجربه نموده و همچنان فرهنگ مشتری مداری را که بر اساس آن پایه گذاری شده است، مهمترین دغدغه فکری مسئولان این شرکت می داند.

این شرکت اخیراً، به منظور تسهیل خدمات برون مرزی دفتر ازمیر خود را در کشور ترکیه تاسیس نموده است.

خدمات ما محدود به قروش و تحویل ماشین آلات نبوده و در هر زمان و هر مکان آماده ارائه خدمات و آموزش پشتیبانی مشتریان گرامی در محل کارخانه مرکزی و محل نصب دستگاه ها هستیم.

تیم ارابه ایلقار با افتخار تمام آماده دریافت پیشنهادات، نظرات و انتقادات سازنده شما عزیزان در مسیر خود به سمت خلاقیت و نوآوری و هر چه بهترنمودن خدمت رسانی می باشد.

گروه صنعتی ارابه ایلقار